Moskitiery ramkowe

Pomiar ramy okiennej do montażu drzwi moskitierowych

1. Mierzymy szerokość oraz wysokość światła w ościeżnicy drzwiowej po otwarciu drzwi.

2. Do zmierzonych wymiarów dodajemy wartość od 30 ÷ 40 mm  w zależności od szerokości ramy okiennej.

3. Do powyższych pomiarów musi być spełniony warunek – ościeżnica drzwi na obwodzie musi być wypuszczona z muru minimum 40 mm. W przeciwnym wypadku jeśli rama okienna jest węższa, lub są na niej zainstalowane systemy okapowe, które mogą kolidować z drzwiami moskitierowymi niezbędne będzie indywidualne ustalenie wymiarów tak, aby dostosować drzwi moskitierowe do istniejących warunków.

4. Należy określić rodzaj drzwi: prawe lub lewe. Stojąc przed moskitierą drzwiową od strony montowania zawiasów do futryny określamy rodzaj drzwi.

- zawiasy montowane z prawej strony - drzwi prawe

- zawiasy montowane z lewej strony - drzwi lewe

5. Należy podać wysokość poprzeczki montowanej w drzwiach moskitiery. Rozmieszczenie poprzeczki moskitiery drzwiowej powinno pokrywać się z poprzeczką drzwi balkonowych ( jeżeli taka istnieje ).

WAŻNE!!!

W przypadku nie podania wysokości od dolnej krawędzi ramy drzwi balkonowych do poprzeczki w drzwiach balkonowych, poprzeczka w drzwiach moskitiery zostanie zamontowana na środku.

W przypadku problemów z obliczeniami, prosimy o wysłanie e-maila z zapytaniem w którym zawarte będą wszystkie odległości ukazane na zdjęciu poniżej oraz prosimy o dołączenie zdjęcia drzwi, a my zajmiemy się resztą.

 

Instrukcja pomiaru drzwi moskitierowych

Moskitiera drzwiowa to prosta w montażu i ekonomiczna osłona przed insektami oraz zanieczyszczeniami dostającymi się z zewnątrz przez drzwi balkonu lub tarasu (może ona również zabezpieczać drzwi wejściowe). Ta ekonomiczna moskitiera drzwiowa jest zbudowana ze stałej siatki ochronnej i ramki z ciągnionego aluminium, dopasowanej do kształtu drzwi i w pełni odpowiadającej miejscom występowania ram.

Wyposażony w siatkę profil moskitiery porusza się za pomocą zawiasów zamontowanych przed właściwą parą drzwi (montaż do ram lub do ściany). Moskitiera na drzwi wyposażona jest także w klamkę umieszczoną na dogodnej wysokości ramki oraz w system magnesów dzięki któremu jej zamykanie jest skuteczne, a otwieranie łatwe. To wszystko składa się na jej bardzo przyjazną eksploatację.

Siatki naszych moskitier drzwiowych na magnesy wykonane są z trudno palącego się poliwęglanu, toteż mogą wisieć w pełnym słońcu. Czarna lub szara siatka moskitiery jest mało widoczna na tle drzwi, a kolor ramki  możemy dobrać pod ich zabudowę. Ze względu na wykonanie z wysokiej jakości aluminium (ramka) i trudno palącego się poliwęglanu (siatka), system odznacza się bardzo dużą trwałością i obsługą nie przynoszącą kłopotów.

Instrukcja montażu drzwi moskitierowych

1. Montowane drzwi przystawiamy do futryny tak , aby równomiernie zachodziły na futrynę na całym obwodzie.

2. Przy użyciu ołówka odznaczamy położenie podstawy zawiasów na futrynie.

3. Zdejmujemy podstawy zawiasów przez wyciągnięcie metalowych bolców.

4. Przykładamy ściągnięte podstawy zawiasów do wyznaczonych wcześniej obrysów na futrynie i odznaczamy miejsca , gdzie mają być montowane wkręty.

5. Punktujemy zaznaczone miejsca i nawiercamy prowadzenie wkrętów wiertłem ø 1 mm.

6. Przykręcamy podstawy zawiasów do futryny , zakładamy moskitierę drzwiową i wsuwamy metalowe bolce.

7. Po zamocowaniu moskitiery drzwiowej z drugiej strony futryny odznaczamy i przykręcamy blaszki zamknięć magnetycznych.

Moskitiery ramkowe
Moskitiera ramkowa drzwiowa DO ZŁOŻENIA 

Moskitiera drzwiowa na wymiar

Drzwi moskitierowe to prosta w montażu, funkcjonalna osłona przed insektami oraz zanieczyszczeniami dostającymi się z zewnątrz przez drzwi balkonu lub tarasu (może ona również zabezpieczać drzwi wejściowe).

Ta ekonomiczna moskitiera drzwiowa jest zbudowana ze stałej siatki ochronnej i ramki z ciągnionego aluminium, w pełni dopasowanej do kształtu drzwi.

Wyposażony w siatkę profil moskitiery porusza się za pomocą zawiasów zamontowanych przed właściwą parą drzwi (montaż do ram lub do ściany).

Moskitiera na drzwi wyposażona jest w klamkę umieszczoną na dogodnej wysokości ramki oraz w system magnesów dzięki któremu jej zamykanie jest skuteczne, a otwieranie łatwe.

Czarna lub szara siatka moskitierowa z trudno palącego się poliwęglanu jest mało widoczna na tle drzwi, a kolor ramki  możemy dobrać pod ich zabudowę.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Min. szerokość: 50cm

Min. wysokość: 180cm

Max. szerokość: 130cm

Max. wysokość: 250cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili