Moskitiery plisowane

Wariant moskitiery okiennej z siatką ochronną w formie dekoracyjnej tkaniny plisowanej umieszczonej w aluminiowym profilu. Bardzo delikatnie siatkowana plisa moskitiery zakończona jest belką z uchwytem służącym do ręcznego zwijania i rozwijania tkaniny (po całkowitym złożeniu siatka w całości chowa się w profilu bocznym). Moskitiera z plisą zamiast siatki skutecznie chroni wnętrze przed insektami oraz pyłkami roślin, genialnie prezentując się na nowoczesnych drzwiach i oknach.

Plisowana moskitiera na wymiar to doskonałe połączenie wyglądu z precyzyjnie określoną funkcją, a także z wysoką jakością elementów składowych - bardzo trwałej siatki z włókna szklanego pokrytego winylem,  jak również aluminiowego profilu. Nowoczesna moskitiera plisowana może składać się z tkaniny i profilu w kolorach białym lub brązowym (kolory z wzornika RAL dostępne dla każdego profilu za specjalną dopłatą).

Łatwa w montażu moskitiera plisowana 16mm może być bez trudu demontowana na okres zimowy.

Moskitiery plisowane
Moskitiera drzwiowa - plisowanaMoskitiera plisowana drzwiowo-okienna


Wariant moskitiery okiennej z siatką ochronną w formie dekoracyjnej tkaniny plisowanej umieszczonej w aluminiowym profilu.

Bardzo delikatnie siatkowana plisa moskitiery zakończona jest belką z uchwytem służącym do ręcznego zwijania i rozwijania tkaniny (po całkowitym złożeniu siatka w całości chowa się w profilu bocznym).

Moskitiera z plisą zamiast siatki skutecznie chroni wnętrze przed insektami oraz pyłkami roślin, genialnie prezentując się na nowoczesnych drzwiach i oknach.


Plisowana moskitiera na wymiar to doskonałe połączenie wyglądu z precyzyjnie określoną funkcją, a także z wysoką jakością elementów składowych - bardzo trwałej siatki z włókna szklanego pokrytego winylem,  jak również aluminiowego profilu.

Łatwa w montażu moskitiera plisowana 16mm może być bez trudu demontowana na okres zimowy.

Szerokość[cm]
Wysokość[cm]

Szerokość: 110cm-450cm

 

Wysokość: 230cm-320cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
25 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili