Plisy do okien typowych

 

Jak mierzyć plisę

Pomiar plis bezinwazyjnych

Proszę zmierzyć szerokość (a) szyba razem z listwą przyszybową oraz wysokość (b) całe skrzydło okna.

 

 

PLISY OKIENNE VEGAS

 

Vegas to plisy okienne z dwiema ruchomymi belkami oraz bez rynien stałych. Sterowanie tkaniną odbywa się w nich za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów, których ręczne przemieszczanie względem szyby powoduje zwinięcie, bądź rozwinięcie materiału rolety. Vegas należą do grupy produktów okiennych o wyważonej estetyce i bardzo dużej funkcjonalności. Ich system umożliwia precyzyjne osłonięcie wybranego pasma szyby przed mocnym słońcem lub widokiem z zewnątrz. Rozwinięte na oknie w ciągu dnia wpuszczają do domu delikatnie rozproszone światło.

plisy okienne     roleta plisowana     plisy na okna

 

ZASTOSOWANIE:

 

Finezyjne rolety plisowane nadają się do wnętrz w nowoczesnym stylu lub tam, gdzie wcześniej zrezygnowano z zasłon. To także rozwiązanie do pomieszczeń, których okna pozostają częściowo lub całkowicie zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy cieszyć się umiarkowaną ilością naturalnego światła. Plisy materiałowe najczęściej instalujemy w świetle szyby, ale można je także montować na listwach przyszybowych lub do ramy za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.

Oferujemy nowoczesne plisy na wymiar z materiałem w jednolitym modnym kolorze, bądź z estetycznym motywem oraz osprzętem do wyboru w jednym z 12 kolorów. Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

 

Plisy do okien typowych
Plisy Stopsun


Plisy okienne Vegas


Vegas to rolety plisowane z dwiema ruchomymi belkami oraz bez rynien stałych. Sterowanie tkaniną odbywa się w nich za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów i jest ono dwukierunkowe.

Ręczne przemieszczanie plisy względem szyby powoduje zwinięcie, bądź rozwinięcie jej materiału na oknie.

Plisy materiałowe najczęściej instalujemy w świetle szyby, ale można je także montować na listwach przyszybowych lub do ramy za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.

Systemy rolet plisowanych umożliwiają precyzyjne osłonięcie wybranego pasma szyby przed mocnym słońcem lub widokiem z zewnątrz. Rozwinięte na oknie w ciągu dnia wpuszczają do domu delikatnie rozproszone światło.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Szerokość: 40cm-150 cm

 

Wysokość: 80cm-220cm

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
5 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili