Verticale

Instrukcja pomiaru dla Verticali

 

 instrukcja pomiaru vertikali

 instrukcja pomiaru vertikali

 

instrukcja pomiaru vetikali

 

pomiar vertikali

Żaluzje pionowe zwane też Verticalami to alternatywne rozwiązania dla zasłon i firan. System ten wybierany jest najczęściej do budynków użyteczności publicznej, gdzie konieczne jest przesłonięcie dużej powierzchni. Verticale cechuje możliwość precyzyjnego dopasowania poziomu ściatła wpadającego przez zasłonę, co poprawia komfort oraz warunki pracy. 

 

                     


Żaluzje wykonane są z pionowych pasów materiału, które umocowane są na prostej lub specjalnie wygiętej szynie wykonanej z aluminium, za pomocą specjalnych zaczepów.

 

 

Do sterowania zasłoną wykorzystywany jest łańcuszek, który dzięki precyzyjnemu mechanizmowi sterującemu pozwala nam na obracanie pasów wokół własnej osi o 180 stopni. Dzięki sznurkowi zwijającemu zasłonę mamy możliwość odsłonięcia okna z jednej lub obu stron. 

 

 

 

Verticale mogą zostać wykonane z tkanin naturalnych w różnych kolorach. Sprawia to że stają się bardzo atrakcyjną dekoracyjnie, wyjątkową oraz praktyczną osłoną przed słońcem i widokiem z zewnątrz. Verticale sprawdzą się też świetnie jako przegroda do zaaranżowania dużych przestrzenie na przykład w restauracjach czy salach bankietowych.

 

Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

 

 

 

Instrukcja montażu dla Verticali

 

montaz vertikali

Verticale
Vertical

Verticale czyli żaluzje pionowe, to świetne rozwiązanie zastępujące tradycyjne zasłony lub firanki. Wykorzystywane głównie w pomieszczeniach w których wymagane jest przysłonięcie lub rozgrodzenie dużej powierzchni np. w restauracjach czy na salach bankietowych.

 

Żaluzje pionowe wykonane są z kolorowych pasków materiału powieszonych na aluminiowej szynie którą mocujemy bezpośrednio do sufitu. Wygodny, precyzyjny oraz trwały system regulacji zapewnia komfort oraz długie lata bezawaryjnej pracy.

 

Verticale pionowe to świetna przesłona słoneczna która doda wnętrzy nietuzinkowego charakteru oraz zapewni prywatność i ograniczy dostęp światła do pomieszczeń. Dzieki mnogości dostępnych kolorów, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

 

 

 

 

 

 

Szerokość: 100cm-300cm

 

Wysokość: 30cm-350cm

 

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
21 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili