O firmie

Stopsun jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą, której głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z dekoracją wnętrz. Jest to profesjonalne centrum szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych. Specjalizujemy się w produkcji wszelkich dekoracyjnych artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich. Celem zespołu Stopsun jest współtworzenie wygody naszego Klienta. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania systemowe do potrzeb i celów stawianych przez współpracującą z nami firmę lub osobę. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii. Mamy za sobą też doświadczenia w zakresie importu z Turcji, Chin oraz Indii. Pomagamy nie tylko w realizacji. Służymy również szeroką wiedzą dotyczącą instrukcji pomiaru i montażu oraz fachowym doradztwem przy wyborze odpowiednich produktów. Ponadto świadczymy usługi z zakresu pomiaru oraz montażu na terenie Lublina i okolic.

Naszą ofertę wyróżnia:

MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA. Nasi konsultanci z przyjemnością doradzą Ci optymalne rozwiązanie, pomogą rozwiać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Zadbają także, aby cała realizacja przebiegła w miłej atmosferze.

GWARANCJA DOBREJ CENY. Nasze ceny są najbardziej konkurencyjne na rynku. Kupując u nas, z pewnością wykorzystacie Państwo swoje środki najefektywniej.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Oferujemy najlepszy, starannie wyselekcjonowany i sprawdzony sprzęt renomowanych producentów.

SZYBKI I ŁATWY KONTAKT. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji przez telefon, Internet lub bezpośrednio w naszym biurze.

KOMPLEKSOWA DOSTAWA. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju szybko i sprawnie.

SZYBKA REALIZACJA. Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo, od momentu złożenia zapytania aż po dostawę sprzętu do Państwa drzwi.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Elastycznie i indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Stopsun

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy [email protected] lub telefoniczny 500119005