Moskitiery rolowane

Moskitiera na drzwi balkonowe rolowana w poziomie, wyposażona w siatkę oraz system sprężynowy udogadniający rozwijanie i zwijanie jej do kasety. Moskitiera pojedyncza do drzwi stanowi nie tylko szczelną ochronę przed owadami i opadami z drzew, ale także ich estetyczne zamknięcie. Trwały oraz dobrze prezentujący się zestaw złożony jest z grafitowej siatki typu deko oraz aluminiowych prowadnic z systemem sprężynowym. składa się z grafitowej siatki typu deko oraz aluminiowych prowadnic z systemem sprężynowym. Dodatkowa opcja wyposażenia go w spowalniacz zwijania całkowicie likwiduje ryzyko uszkodzenia siatki, bez ograniczenia płynności jej nawoju.

Moskitiera drzwiowa rolowana w poziomie stanowi doskonałe uzupełnienie drzwi prowadzących na balkon lub taras oraz skuteczną ochronę domu przed insektami. Zamykanie profilu odbywa się w niej za pomocą wmontowanej w siatkę taśmy magnetycznej zwanej inaczej magnetycznym zamkiem.

Aluminiowe profile moskitiery rolowanej z magnesem można dopasować do każdego koloru drzwi, wybierając standardową biel lub brąz, kolory drewnopodobne (złoty dąb, orzech), czy też zawarte we wzorniku RAL (dwie ostatnie opcje są dodatkowo płatne).

Moskitiery rolowane
Moskitiera rolowana poziomaMoskitiera na drzwi balkonowe


Moskitiera na drzwi balkonowe rolowana w poziomie, wyposażona w siatkę oraz system sprężynowy udogadniający rozwijanie i zwijanie jej do kasety.

Pojedyncza moskitiera do drzwi stanowi nie tylko szczelną ochronę przed owadami i opadami z drzew, ale także ich estetyczne zamknięcie.

Trwały oraz dobrze prezentujący się zestaw złożony jest z grafitowej siatki typu deko oraz aluminiowych prowadnic z systemem sprężynowym.

Rolowana w poziomie moskitiera drzwiowa stanowi doskonałe uzupełnienie drzwi prowadzących na balkon lub taras oraz skuteczną ochronę domu przed insektami.

Zamykanie profilu odbywa się w niej za pomocą wmontowanej w siatkę taśmy magnetycznej zwanej inaczej magnetycznym zamkiem.


Aluminiowe profile moskitiery rolowanej można dopasować do każdego koloru drzwi, wybierając z bogatej oferty kolorów standardowych lub dodatkowo płatnych.

Szerokość[cm[
Wysokość[cm]

Szerokość: 80cm - 240cm

 

Wysokość: 140cm-260cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
25 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili