Moskitiery przesuwne

Solidna moskitiera na drzwi i okna o większym formacie (balkony, tarasy, witryny), oferowana w wymiarach nie przekraczających 200 x 250 cm. Jest doskonałym rozwiązaniem dla wejść do dużych pomieszczeń kuchennych oraz obiektów handlowych działających w pobliżu ośrodków turystyczno-wypoczynkowych (moskitiera do restauracji z tarasem). Siatka oraz szczelny system profil-prowadnice zapewniają skuteczną i trwałą ochronę wnętrza przed insektami, a także opadami z drzew i krzewów.

Moskitiera rozsuwana jednoskrzydłowa składa się ze stałej, czarnej lub szarej siatki zamontowanej w profilu ramkowym poruszającym się na jednotorowych prowadnicach górnej i dolnej. Jest ona  dostosowana do wszystkich typów okien i drzwi, a brak porzeczki dzielącej konstrukcję jej skrzydła, nie ogranicza widoczności w świetle okna.

Kompletny produkt stanowi praktyczne drzwi moskitierowe, których poszczególne elementy możemy wybrać w kolorach pasujących do otoczenia (sprawdź dostępne warianty w zakładce Kalkulator).

Moskitiery przesuwne
Moskitiera przesuwna drzwiowaMoskitiera tarasowa przesuwna.


Solidna moskitiera na drzwi i okna o większym formacie (balkony, tarasy, witryny), oferowana w wymiarach nie przekraczających 200 x 250 cm.

Jest doskonałym rozwiązaniem dla wejść do dużych pomieszczeń kuchennych oraz obiektów handlowych działających w pobliżu ośrodków turystyczno-wypoczynkowych (moskitiera do restauracji z tarasem).

Siatka oraz szczelny system profil-prowadnice zapewniają skuteczną i trwałą ochronę wnętrza przed insektami, a także opadami z drzew i krzewów.


Moskitiera rozsuwana jednoskrzydłowa składa się ze stałej, czarnej lub szarej siatki zamontowanej w profilu ramkowym poruszającym się na jednotorowych prowadnicach górnej i dolnej. Jest ona dostosowana do wszystkich typów okien i drzwi.

Kompletny produkt stanowi praktyczne drzwi moskitierowe, których poszczególne elementy możemy wybrać w kolorach pasujących do  otoczenia.

Szerokość[cm]
Wysokość[cm]

Szerokość: 100cm-150cm

 

Wysokość: 210cm-250cm

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
25 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili