Pergole aluminiowe

Marka StopSun przedstawia Sanee - klasyczną pergole aluminiową z funkcjonalnym systemem rolet przesównych.  Sanea łączy funkcjonalność i elegancję, aby dostarczyć idealne rozwiązanie na tarasy naszych klientów.

 

 

Dla wielu z nas taras jest wyjątkowym miejscem, gdzie możemy znaleźć spokój i relaks na świeżym powietrzu. Aby w pełni cieszyć się tymi miłymi chwilami z rodziną, przyjaciółmi lub w samotności, warto zastanowić się nad osłonięciem tarasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy korzystać z tarasu zarówno podczas deszczu, jak i w upalne dni. Nowoczesne pergole umożliwiają korzystanie z tarasu przez cały rok, nawet w trudniejszych porach roku, jednocześnie zapewniając ochronę dla nas, naszych bliskich, gości i sprzętu, dodając przy tym estetyki naszemu ogrodowi. Solidna konstrukcja oraz dodatkowe opcje, takie jak ścianki boczne, tworzą wygodne i bezpieczne otoczenie na zadaszonym tarasie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

 

W naszej ofercie znajdują się cztery warianty produktu:

  1. Zadaszenie sciana do sciany.
  2. Pergola przyścienna bez poprzeczek.
  3. Pergola przyścienna z poprzeczkami.
  4. Pergola wolnostojąca.

 

Pergola Sanea

Pergola aluminiowa

 Pergola

 

 

Pergole aluminiowe
Sanea


Pergola aluminiowa o nazwie "Sanea" to elegancki i praktyczny element wyposażenia ogrodu lub tarasu, który doskonale sprawdza się jako ochrona przed słońcem i deszczem oraz tworzy e przytulną przestrzeń na świeżym powietrzu.

Sanea to solidna konstrukcja, która idealnie pasuje do Twojego tarasu, patio lub ogrodu. Dzięki czterem opcjom montażu można dostosować ją do różnych rodzajów konstrukcji.

 

Wysyłka elementów do 4m, w przypadku większych wymiarów wymagany jest odbiór osobisty lub indywidualna wycena dostawy. 

Szerokość [cm]
Wysięg [cm]

Szerokość: 200cm-600cm

 

Wysięg: 200cm-7000cm

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
21 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili